Archive for the Category »Vandens pramogų parkai Lietuvoje «

Vichy vandens parkas

Atsipalaiduokite ir leiskistės nešami srovės kartu su visa šeima ar draugais. Norite patirti tikros upės nuotaikingai veržlią srovę? Patogiai įsitaisykite valtyje ir leiskitės į kelionę. Žaidžiantys saulės spinduliai virš galvos, netikėti kalnų upės vingiai sužavės kiekvieną – mažą ir didelį. Niekas neatsilaikys prieš vandens stichijos žavesį.

Vichy vandens parke lankytojų laukia „Delfinų jūra“ – 280 m² ploto bangų baseinas, kuriame ritasi tikros bangos. Aukščiausios jų siekia net 1–1,5 metro.

„Lavos pirtys“ – tai trečiajame parko aukšte įsikūrusi pirčių zona, kviečianti išbandyti penkių skirtingų rūšių pirtis, kuriose lankytojai patirs visą polinezietiško klimato įvairovę: „Sausrą Havajuose“, „Atogrąžų kaitrą“, „Popietę Kiribatyje“, „Taičio rūką“ ir „Pusiaujo spindulius“. Įkaitusieji gali apsilankyti „Aoraki sniego“ kambaryje, kuriame krenta tikros snaigės arba atsipalaiduoti „Atogrąžų liūčių“ dušuose su spalvų ir kvapų efektais.

Įgriūkite į aštuonkojo prižiūrimą sūkurinę vonią, mėgaukitėss egzotišku kokteiliu burbuliuojančioje olos paunksnėje ar atsipalaiduokite išsitiesę pačioje vulkano viršukalnėje. „Vichy“ vandens parke rasite net keturias įspūdingo dydžio ir formų sūkurines vonias.

Leiskitės pasroviui „Kanojų upe“ — tai 137 metrų ilgio ir 2,6 metrų pločio po visą parką tekančio vandens baseino „vaga“. Jos srovės nešami ant pripučiamų ratų įsitaisę lankytojai gali apsižvalgyti po vandens parką, pasigrožėti polinezietiška aplinka, praplaukti banginio ir orkos žiotimis, pailsėti ar tiesiog patinginiauti. Šiltuoju metų laiku „Kanojų upės“ vaga teka ne tik parko viduje, bet ir išorėje, kur saulės atokaitoje veikia tikras paplūdimys ir lauko baras.

Masažo salone „East Island“ patirsite naujų pojūčių  egzotiškoje Rytų saloje.

Mažiesiems

Nepamirštamas gimtadienis „Vichy“ vandens parke. „Vichy“ vandens parkas sukūrė vietą, kurioje mažųjų jubiliatų ir visos draugų kompanijos laukia nepakartojamas gimtadienių kambarys „Makamaka medis“ arba „draugų medis“ polinezietiškai. O čia pat ir neįtikėtinos „Vichy“ vandens parko pramogos — vandens patrankos „Žaidimų saloje“, žemės trauką naikinantis „Maorių klyksmas“, įspūdingos bangos „Delfinų jūroje“, srauni ir vingiuota „Kanojų upė“ bei dar daug daug kitų nepamirštamų gimtadienio įspūdžių.

Mažųjų laukia specialiai jiems skirta žaidimų aikštelė „Žaidimų sala“, kurioje veikia apie 50 skirtingų atrakcijų. Čia įrengtos net 8 skirtingo aukščio platformos, kurias jungia įvairūs tuneliai ir čiuožyklos. Aikštelėje galima šaudyti vandens patrankomis, patiems reguliuoti vandens sroves. Vienu metu šioje aikštelėje gali žaisti apie 65 vaikai, juos prižiūri apmokyti vandens parko darbuotojai. „Žaidimų saloje“ laukiami ir vaikų tėvai.

Adrenalino mėgėjams

Išlaikę ekstremaliausią maorių išbandymą, galėsite drąsiai vadintis genties nariu. Pabandykite pasprukti nuo besiveržiančio vulkano. Beprotiškam skrydžiui turi 110 metrų. Verdančios lavos greitis – iki 60 km/val, o gal ir dar didesnis.

Fidžio viesulas. Patekite į pačią viesulo širdį ir lėkite kartu. Tavęs laukia iki 60 km/val greitis, įspūdingi posūkiai ir 152 metrų ruožas kraują stingdančių emocijų.

„Tongos gyvatė“ — vingiuotas, 159 metrų ilgio atrakcionas, kuriuo leidžiamasi vienvietėmis ar dvivietėmis valtelėmis. Maksimalus statumas — 13 procentų.

Juodai įdomus. Akinančiai žaižaruojantis. Leiskis į nenuspėjamas juodojo kosmoso erdves. Greičio keliamus pojūčius nuspalvins vaivorykštės spalvų efektai.

Ozo g. 14 C, Vilnius
Tel. visą parą 1653 (2 Lt/min.)

Druskininkų vandens parkas ir viešbutis AQUA

Smagiausia Druskininkų vandens parko erdvė –     vandens pramogos. Vandens pramogų erdvė –   tai  9000 kvadratinių metrų plotas, kurį sudaro nusileidimo kalnelių bokštas ir po įspūdingu kupolu esanti baseinų zona.

Nusileidimo kalnelių bokšte – 6 skirtingi uždari ir atviri nusileidimo kalneliai, ilgiausias jų – 212 metrų! Baseinų zona – tai jūros bangų baseinas, sraunioji upė, didysis vandens parko baseinas su uolomis, kelių aukštų sūkurinėmis voniomis, vandens kaskadomis, masažinėmis srovėmis. Pro vitrininius langus stebėsite įspūdingą panoramą –  tarsi ranka pasiekiamus Nemuno krantus. Vandens pramogų erdvėje taip pat yra dvi pirtys (garinė OAZĖ ir sausoji KARAKUM), poilsio erdvė, kurioje galima ilsėtis, skaityti laikraščius, vartyti žurnalus, tiesiog tinginiauti.

Viešbutis „Aqua“, įsikūręs Druskininkų vandens parko komplekse, siūlo savo lankytojams vasarišką poilsį bei pramogas ištisus metus. Viešbučio svečiai neišeidami iš pastato mėgaujasi vandens parko paslaugomis, veido ir kūno puoselėjimo procedūromis, masažais SPA centre už ypač prieinamą kainą. Trokštantys žaidimų ir azarto, laisvalaikio centre randa 4 takelių boulingą, stalo tenisą,  o ieškantys nuotykių tamsiu paros metu – naktinį klubą, džiuginantį lankytojus karštais vakarėliais ne tik vasaros metu.

Trijų žvaigždučių viešbutyje svečių laukia erdvūs originalaus dizaino kambariai, kiekviename kambaryje yra darbo vieta, minibaras, interneto jungtis,  palydovinė televizija, svečių komfortui įrengtos individualiai reguliuojamos kondicionavimo bei šildymo sistemos, vėdinimo sistema su įeinančio oro pašildymo funkcija, šildomos vonios grindys, chalatai suaugusiems.

Vilniaus al. 13-2, Druskininkai, Lietuva.
Vandens parko info: 8 313 52338, viešbutis AQUA 8 313 59195
El.p. info@akvapark.lt
www.akvapark.lt

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kbAT0a2YZqQ[/youtube]