Archive for » gruodžio 13th, 2010«

Jurmalos vandens pramogų parkas

Jurmaloje esantis Livu Akvaparkas, dar vadinamas Jurmalos vandens parku – tai nuostabios pramogos ir aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdas. Vidutiniškai per dieną šį vandens pramogų centrą aplanko pusantro – du tūkstančiai žmonių. Šiame akvaparke didelis pasirinkimas čiuožyklų, vandens fontanų, plati erdvė įprastiems plaukiojimams.

Didžiausias vandens atrakcionų parkas Šiaurės Europoje yra 3 km. nuo viešbučio „Concordia“.  40 įvairių atrakcionų pateikiami trijuose aukštuose.  Akvapark buvo padalintas į keturias zonas, kuriose atrakcionai gali būti pasirinkti atsižvelgiant į lankytojų amžių, interesus ir charakterį. Vandens parkas pajėgus aptarnauti 3500 lankytojų per parą.  Livu vandens parkas atviras ištisus metus.

Geltonas vamzdis „Siera Nams“. Čia vidurdienio saulė šviečia visą laiką. Čia nepaliaujamas žvalumas ir begalinis juokas tnepaleis tavęs per visą kelionę.  211,9 – metro ilgio kelionė net trims žmonėms.

Bangų baseinas. Mėlynas dangus ir šilta jūra, smėlis, saulėtas atogrąžų paplūdymys. Čia kas 25 minučių patirsite tikrą vėjo su 1,5 metrų aukščio bangas. Jums norisi imtis burlenčių ir gaudyti bangas, bet iki kito potvynio galite atsipalaiduoti baudos smėlio vėžllio paplūdimyje.

Mėlynas vamzdis „Maxima“

Ar jūs pasiruošę? Tada susėskite ir pirmyn! Ir geriau saugokite atviras akis, nes vairuoti 108 – metrų ilgio bus kaip prašmatnus skrydis į žydrą dangų, po mėtančio, tačiau saugaus nusileidimo. Turite tikrai pabandyti tai.

Raudonas vamzdis

Aukštis – 22 metrai, stabdymo kelias – 25 m, ilgis – tik 83 metrų, tačiau greitis – iki 60 kilometrų per valandą!

Oranžinis vamzdis

Tai viena iš ilgiausių ir greičiausių vamzdžių Livu vandens parke.  Jis prasideda nuo 6-o aukšto šalia vamzdžių HONDA.

Ilgis – 135m.
Greitis -45km/h.

Keletas faktų apie Jurmalos vandens parką:

  • Lyvių akvaparkas yra Latvijoje, Jūrmalos mieste, ant Lielupės kranto.
  • Vandens atrakcionų parkas pavadintas Latvijos tautinės mažumos atstovų lyvių, kurie istoriškai gyveno Latvijos teritorijoje anksčiau negu į ją atkeliavo baltų gentys ir kurių dabar visoje valstybėje yra išlikę apie 200, vardu. Lyvių akvaparkas buvo pradėtas statyti 2002 metų lapkričio mėnesį, o baigtas 2003 metų gruodį.
  • Projektavimo ir statymo darbuose dalyvavo ne tik latvių meistrai, bet ir pakviesti specialistai iš kitų valstybių: Kanados, Šveicarijos, Vokietijos, Švedijos, Lietuvos.

Viestura iela 24, Jurmala,
LV – 2010, Latvija LV – 2010, Latvija
Tālrunis +371 67755636, Tel +371 67755636,
Fakss: +371 67755641 Faksas: +371 67755641
info@akvaparks.lv info@akvaparks.lv

Vichy vandens parkas

Atsipalaiduokite ir leiskistės nešami srovės kartu su visa šeima ar draugais. Norite patirti tikros upės nuotaikingai veržlią srovę? Patogiai įsitaisykite valtyje ir leiskitės į kelionę. Žaidžiantys saulės spinduliai virš galvos, netikėti kalnų upės vingiai sužavės kiekvieną – mažą ir didelį. Niekas neatsilaikys prieš vandens stichijos žavesį.

Vichy vandens parke lankytojų laukia „Delfinų jūra“ – 280 m² ploto bangų baseinas, kuriame ritasi tikros bangos. Aukščiausios jų siekia net 1–1,5 metro.

„Lavos pirtys“ – tai trečiajame parko aukšte įsikūrusi pirčių zona, kviečianti išbandyti penkių skirtingų rūšių pirtis, kuriose lankytojai patirs visą polinezietiško klimato įvairovę: „Sausrą Havajuose“, „Atogrąžų kaitrą“, „Popietę Kiribatyje“, „Taičio rūką“ ir „Pusiaujo spindulius“. Įkaitusieji gali apsilankyti „Aoraki sniego“ kambaryje, kuriame krenta tikros snaigės arba atsipalaiduoti „Atogrąžų liūčių“ dušuose su spalvų ir kvapų efektais.

Įgriūkite į aštuonkojo prižiūrimą sūkurinę vonią, mėgaukitėss egzotišku kokteiliu burbuliuojančioje olos paunksnėje ar atsipalaiduokite išsitiesę pačioje vulkano viršukalnėje. „Vichy“ vandens parke rasite net keturias įspūdingo dydžio ir formų sūkurines vonias.

Leiskitės pasroviui „Kanojų upe“ — tai 137 metrų ilgio ir 2,6 metrų pločio po visą parką tekančio vandens baseino „vaga“. Jos srovės nešami ant pripučiamų ratų įsitaisę lankytojai gali apsižvalgyti po vandens parką, pasigrožėti polinezietiška aplinka, praplaukti banginio ir orkos žiotimis, pailsėti ar tiesiog patinginiauti. Šiltuoju metų laiku „Kanojų upės“ vaga teka ne tik parko viduje, bet ir išorėje, kur saulės atokaitoje veikia tikras paplūdimys ir lauko baras.

Masažo salone „East Island“ patirsite naujų pojūčių  egzotiškoje Rytų saloje.

Mažiesiems

Nepamirštamas gimtadienis „Vichy“ vandens parke. „Vichy“ vandens parkas sukūrė vietą, kurioje mažųjų jubiliatų ir visos draugų kompanijos laukia nepakartojamas gimtadienių kambarys „Makamaka medis“ arba „draugų medis“ polinezietiškai. O čia pat ir neįtikėtinos „Vichy“ vandens parko pramogos — vandens patrankos „Žaidimų saloje“, žemės trauką naikinantis „Maorių klyksmas“, įspūdingos bangos „Delfinų jūroje“, srauni ir vingiuota „Kanojų upė“ bei dar daug daug kitų nepamirštamų gimtadienio įspūdžių.

Mažųjų laukia specialiai jiems skirta žaidimų aikštelė „Žaidimų sala“, kurioje veikia apie 50 skirtingų atrakcijų. Čia įrengtos net 8 skirtingo aukščio platformos, kurias jungia įvairūs tuneliai ir čiuožyklos. Aikštelėje galima šaudyti vandens patrankomis, patiems reguliuoti vandens sroves. Vienu metu šioje aikštelėje gali žaisti apie 65 vaikai, juos prižiūri apmokyti vandens parko darbuotojai. „Žaidimų saloje“ laukiami ir vaikų tėvai.

Adrenalino mėgėjams

Išlaikę ekstremaliausią maorių išbandymą, galėsite drąsiai vadintis genties nariu. Pabandykite pasprukti nuo besiveržiančio vulkano. Beprotiškam skrydžiui turi 110 metrų. Verdančios lavos greitis – iki 60 km/val, o gal ir dar didesnis.

Fidžio viesulas. Patekite į pačią viesulo širdį ir lėkite kartu. Tavęs laukia iki 60 km/val greitis, įspūdingi posūkiai ir 152 metrų ruožas kraują stingdančių emocijų.

„Tongos gyvatė“ — vingiuotas, 159 metrų ilgio atrakcionas, kuriuo leidžiamasi vienvietėmis ar dvivietėmis valtelėmis. Maksimalus statumas — 13 procentų.

Juodai įdomus. Akinančiai žaižaruojantis. Leiskis į nenuspėjamas juodojo kosmoso erdves. Greičio keliamus pojūčius nuspalvins vaivorykštės spalvų efektai.

Ozo g. 14 C, Vilnius
Tel. visą parą 1653 (2 Lt/min.)