Archive for the Category »Vandens pramogų parkai Latvijoje «

Ventspilyje – vandens atrakcionų ir SPA kompleksas

Ventspilis kviečia smagiai praleisti laiką vandens pramogų parke „Ventspils“, kuris įsikūręs netoli Mėlynosios vėliavos paplūdimio, arba pailsėti Ventspilio baseine, kuris įrengtas vandens atrakcijų ir spa procedūrų komplekse.

Naujasis Ventspilio plaukimo baseino vandens atrakcionų ir SPA kompleksas yra padalintas į dvi dalis. Vandens atrakcionų skyriuje įrengtas 1,6 m gylio dirbtinių bangų baseinas, kurio bangos veikia periodiškai. Baseine yra priešpriešinės srovės masažas ir srovės. Šioje dalyje įrengtas ir šiltas baseinas su vandens kaskada bei horizontaliomis masažo srovėmis, vaikų baseinas su figūromis – gyvate, paukščiu ir grybu, taip pat du 53 ir 56 m ilgio, ir 6 m aukščio nusileidimo takeliai, „Kalnų upė”, dvi SPA vonios ir sauna.

Komplekso SPA zonoje yra trys skirtingos pirtys – turkiška pirtis, aromatinė sauna ir „Tylarium“ sauna, druskos kambarys, šalto vandens baseinas, penkiavietė masažo vonia, masažo dušas, šalto vandens kubilas ir dirbtinio ledo generatorius. Turkiškoje pirtyje lankytojai patys gali pasirinkti keturis skirtingus aromatus. Pirtyse, saunose ir druskos kambaryje skamba raminanti muzika. Oro temperatūra ~28˚C, bangų baseine, kuris sujungtas su nusileidimo takeliais, ~26˚C, o vaikų baseine, masažo voniose ir burbulinėse voniose ~36˚C.

Druskos kambarys yra patalpa, kur sienos, lubos ir grindys padengtos ypatingu druskos sluoksniu. Būnant druskos kambaryje, skatinamas viso organizmo valymas ir atsinaujinimas, šalinamas sukauptas stresas ir nuovargis, pagerėja kūno odos struktūra, susitvarko natūrali medžiagų apykaita, padidėja organizmo atsparumas įvairioms ligoms. Pabūti druskos kambaryje rekomenduojama norint išsigydyti kvėpavimo takų, plaučių, odos ir profesines ligas. Jame pabūti rekomenduojama ir rūkoriams bei dirbantiems dulkėtose, blogai vėdinamose patalpose arba patalpose, kur kondicionuotas ir pernelyg sausas oras. Druskos kambario ieškoti patariama ir vaikams, kurių imunitetas nusilpęs, sergantiems diateze, alergija, bronchine astma ir kt. ligomis. Druskos kambaryje rekomenduojama pabūti 15–20 minučių.

Tiek vandens atrakcionų, tiek SPA paslaugas galima įsigyti kartu arba atskirai. Vienkartinis Ventspilio plaukimo baseino relaksacijos komplekso lankymas trunka 2 valandas, taip pat galima įsigyti dienos korteles.

Vandens atrakcionų ir SPA komplekso kainos nustatytos, skirstant jas į ramiojo sezono (darbo dienomis) įkainius, kai kainos yra mažesnės, ir aktyviojo sezono (išeiginėmis dienomis) įkainius, kai kainos yra didesnės. Ventspilio plaukimo baseine galima įsigyti ir plaukimo baseino dovanų čekius.

2009 metais, vykdant plaukimo baseino rekonstrukcijos projektą, buvo atliktas plaukimo baseino sporto komplekso remontas – užbaigtas aerobikos salės ir treniruoklių salės perstatymas, papildomai buvo įrengta būtinos rūbinės, dušo patalpos, sanitariniai mazgai ir pagalbinės patalpos, sumontuota šiuolaikinė vandens filtravimo ir dezinfekcijos įranga. Didžiajame plaukimo baseine įrengtas laiko apskaitos tablo.

Ventspilio Vandens Nuotykių parko
Lauku iela 5, Ventspils, LV-3601
Phone: +371 636 23974
fax: +371 636 21977
e-mail: baseins@ocventspils.lv

Jurmalos vandens pramogų parkas

Jurmaloje esantis Livu Akvaparkas, dar vadinamas Jurmalos vandens parku – tai nuostabios pramogos ir aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdas. Vidutiniškai per dieną šį vandens pramogų centrą aplanko pusantro – du tūkstančiai žmonių. Šiame akvaparke didelis pasirinkimas čiuožyklų, vandens fontanų, plati erdvė įprastiems plaukiojimams.

Didžiausias vandens atrakcionų parkas Šiaurės Europoje yra 3 km. nuo viešbučio „Concordia“.  40 įvairių atrakcionų pateikiami trijuose aukštuose.  Akvapark buvo padalintas į keturias zonas, kuriose atrakcionai gali būti pasirinkti atsižvelgiant į lankytojų amžių, interesus ir charakterį. Vandens parkas pajėgus aptarnauti 3500 lankytojų per parą.  Livu vandens parkas atviras ištisus metus.

Geltonas vamzdis „Siera Nams“. Čia vidurdienio saulė šviečia visą laiką. Čia nepaliaujamas žvalumas ir begalinis juokas tnepaleis tavęs per visą kelionę.  211,9 – metro ilgio kelionė net trims žmonėms.

Bangų baseinas. Mėlynas dangus ir šilta jūra, smėlis, saulėtas atogrąžų paplūdymys. Čia kas 25 minučių patirsite tikrą vėjo su 1,5 metrų aukščio bangas. Jums norisi imtis burlenčių ir gaudyti bangas, bet iki kito potvynio galite atsipalaiduoti baudos smėlio vėžllio paplūdimyje.

Mėlynas vamzdis „Maxima“

Ar jūs pasiruošę? Tada susėskite ir pirmyn! Ir geriau saugokite atviras akis, nes vairuoti 108 – metrų ilgio bus kaip prašmatnus skrydis į žydrą dangų, po mėtančio, tačiau saugaus nusileidimo. Turite tikrai pabandyti tai.

Raudonas vamzdis

Aukštis – 22 metrai, stabdymo kelias – 25 m, ilgis – tik 83 metrų, tačiau greitis – iki 60 kilometrų per valandą!

Oranžinis vamzdis

Tai viena iš ilgiausių ir greičiausių vamzdžių Livu vandens parke.  Jis prasideda nuo 6-o aukšto šalia vamzdžių HONDA.

Ilgis – 135m.
Greitis -45km/h.

Keletas faktų apie Jurmalos vandens parką:

  • Lyvių akvaparkas yra Latvijoje, Jūrmalos mieste, ant Lielupės kranto.
  • Vandens atrakcionų parkas pavadintas Latvijos tautinės mažumos atstovų lyvių, kurie istoriškai gyveno Latvijos teritorijoje anksčiau negu į ją atkeliavo baltų gentys ir kurių dabar visoje valstybėje yra išlikę apie 200, vardu. Lyvių akvaparkas buvo pradėtas statyti 2002 metų lapkričio mėnesį, o baigtas 2003 metų gruodį.
  • Projektavimo ir statymo darbuose dalyvavo ne tik latvių meistrai, bet ir pakviesti specialistai iš kitų valstybių: Kanados, Šveicarijos, Vokietijos, Švedijos, Lietuvos.

Viestura iela 24, Jurmala,
LV – 2010, Latvija LV – 2010, Latvija
Tālrunis +371 67755636, Tel +371 67755636,
Fakss: +371 67755641 Faksas: +371 67755641
info@akvaparks.lv info@akvaparks.lv