Archive for » gruodžio 15th, 2010«

Piarnu vandens parkas „Tervise Paradiis“

Pernu – tai miestas pietvakarių Estijoje  Pernu įlankoje. Jis  populiarus vasaros atostogų kurortas, kuriame yra daug viešbučių, restoranų ir dideli paplūdimiai.  Pernu – tarptautinio masto kurortas.  Daugelis Pernu turistų yra suomiai ir estai.

Piarnu vandens parkas „Tervise Paradiis“ – tai 11500 m2 ploto amebos formos parkas.

Čia rasite:

  • „nuotykių“ baseiną;
  • uždarus vandens kalnelius (ilgiausio kalnelio ilgis – net 85 metrai);
  • „kalnų upę ir krioklius“;
  • baseiną vaikams;
  • laipiojimo sieną vandenyje;
  • atvirą baseiną su pašildytu vandeniu;
  • platformas šuoliams į vandenį;
  • sukūrines vonias;
  • barą vandenyje;
  • VIP-kompleksą.

Side 14, Pärnu,

80010, Pärnumaa.

Ventspilyje – vandens atrakcionų ir SPA kompleksas

Ventspilis kviečia smagiai praleisti laiką vandens pramogų parke „Ventspils“, kuris įsikūręs netoli Mėlynosios vėliavos paplūdimio, arba pailsėti Ventspilio baseine, kuris įrengtas vandens atrakcijų ir spa procedūrų komplekse.

Naujasis Ventspilio plaukimo baseino vandens atrakcionų ir SPA kompleksas yra padalintas į dvi dalis. Vandens atrakcionų skyriuje įrengtas 1,6 m gylio dirbtinių bangų baseinas, kurio bangos veikia periodiškai. Baseine yra priešpriešinės srovės masažas ir srovės. Šioje dalyje įrengtas ir šiltas baseinas su vandens kaskada bei horizontaliomis masažo srovėmis, vaikų baseinas su figūromis – gyvate, paukščiu ir grybu, taip pat du 53 ir 56 m ilgio, ir 6 m aukščio nusileidimo takeliai, „Kalnų upė”, dvi SPA vonios ir sauna.

Komplekso SPA zonoje yra trys skirtingos pirtys – turkiška pirtis, aromatinė sauna ir „Tylarium“ sauna, druskos kambarys, šalto vandens baseinas, penkiavietė masažo vonia, masažo dušas, šalto vandens kubilas ir dirbtinio ledo generatorius. Turkiškoje pirtyje lankytojai patys gali pasirinkti keturis skirtingus aromatus. Pirtyse, saunose ir druskos kambaryje skamba raminanti muzika. Oro temperatūra ~28˚C, bangų baseine, kuris sujungtas su nusileidimo takeliais, ~26˚C, o vaikų baseine, masažo voniose ir burbulinėse voniose ~36˚C.

Druskos kambarys yra patalpa, kur sienos, lubos ir grindys padengtos ypatingu druskos sluoksniu. Būnant druskos kambaryje, skatinamas viso organizmo valymas ir atsinaujinimas, šalinamas sukauptas stresas ir nuovargis, pagerėja kūno odos struktūra, susitvarko natūrali medžiagų apykaita, padidėja organizmo atsparumas įvairioms ligoms. Pabūti druskos kambaryje rekomenduojama norint išsigydyti kvėpavimo takų, plaučių, odos ir profesines ligas. Jame pabūti rekomenduojama ir rūkoriams bei dirbantiems dulkėtose, blogai vėdinamose patalpose arba patalpose, kur kondicionuotas ir pernelyg sausas oras. Druskos kambario ieškoti patariama ir vaikams, kurių imunitetas nusilpęs, sergantiems diateze, alergija, bronchine astma ir kt. ligomis. Druskos kambaryje rekomenduojama pabūti 15–20 minučių.

Tiek vandens atrakcionų, tiek SPA paslaugas galima įsigyti kartu arba atskirai. Vienkartinis Ventspilio plaukimo baseino relaksacijos komplekso lankymas trunka 2 valandas, taip pat galima įsigyti dienos korteles.

Vandens atrakcionų ir SPA komplekso kainos nustatytos, skirstant jas į ramiojo sezono (darbo dienomis) įkainius, kai kainos yra mažesnės, ir aktyviojo sezono (išeiginėmis dienomis) įkainius, kai kainos yra didesnės. Ventspilio plaukimo baseine galima įsigyti ir plaukimo baseino dovanų čekius.

2009 metais, vykdant plaukimo baseino rekonstrukcijos projektą, buvo atliktas plaukimo baseino sporto komplekso remontas – užbaigtas aerobikos salės ir treniruoklių salės perstatymas, papildomai buvo įrengta būtinos rūbinės, dušo patalpos, sanitariniai mazgai ir pagalbinės patalpos, sumontuota šiuolaikinė vandens filtravimo ir dezinfekcijos įranga. Didžiajame plaukimo baseine įrengtas laiko apskaitos tablo.

Ventspilio Vandens Nuotykių parko
Lauku iela 5, Ventspils, LV-3601
Phone: +371 636 23974
fax: +371 636 21977
e-mail: baseins@ocventspils.lv